Kurumsal

Adım Tercüme Hizmetleri olarak hayatın her alanında kalitenin önemi biliyoruz. Kurulduğumuz 2007 yılından beri çeviride kaliteli işler üretmek ana hedefimiz oldu. İşimizde kalite ve özgün olmayı bir araya getirerek profesyonel dokunuşlar sergiliyoruz. Kalite ve kantite bir arada sunan anlayış  ile sanatsal tercüme hizmetleri veriyoruz. Yaptığımız çalışmalar  doğru, eksiksiz ve hızlı olması yanında aynı zamanda  kaynak metni en mükemmel şekilde üslup olarak yansıtmalıdır. Son denetlemelerde metni üretenin ortaya koyduğu emeğe uygun redaksiyon yapılması kaliteyi garanti eder.  
Çeviri mesleğini işi gören uzmanlarla çalışıyoruz. Başarımızın devam etmesi  için bu mesleğe saygı duyan  profesyonel tercümanların emekleri gereklidir. Ticari bir işletme olmanın yanı sıra sektörde eğitsel ve sosyal sorumluluklarımız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle başarılı olabileceğine inandığımız genç çevirmenleri sektörde destekliyoruz. Uzmanlaşmanın akademik eğitimle mümkün olabileceğinin farkındayız. En büyük artılarımızdan birisi proje koordinatörümüzün 17 seneden fazla deneyimli olması ve 9 dile hakim olmasıdır. Proje ekiplerimizin oluşturulmasında akademik eğitimli ve sektör deneyimli koordinatörlerimiz ile doğru ve süratli kararlar alabiliyoruz.
Firmamızın müşteri portföyünde kamu kurumları, uluslararası müteahhitlik firmaları, avukatlık ve hukuk büroları, bilgisayar yazılım firmaları, marka ve patent ofisleri, sanayi kuruluşları, ticari şirketler, reklam ajansları ve gerçek kişiler bulunmaktadır .
Genel değerlerimiz
Müşterilerimize en kaliteli, süratli ve doğru çeviri hizmetleri  sunmak.
Bunu yaparak müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak ve katma değer elde etmelerine yardımcı olmak.
Sosyal sorumluluk bilincinde olarak tercüme sektörü emekçileri için istihdam ve gelir üretmek.
Her durumda doğruluktan vazgeçmemek ve etik değerlerden taviz vermemek.
Çalışmalarımız esnasında ve sonrasında gizlilik ilkelerine sıkı sıkı bağlı kalmak.
Müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini tam olarak karşılamak için gayret göstermek.
Yaptığımız işi her zaman en üst düzeyde tutmak adına sürekli gelişmek ve yeniliklerden haberdar olmak.


Misyonumuz
Fiyat avantajı ve hızlı hizmetin iyi bir tercüme bürosu olmaya yetmeyeceğini biliyoruz. Bu bakımdan, tüm bu avantajlara ek olarak, sürdürülebilir kalite ilkemiz doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz
Aynı zamanda kurumsal firmalara resmi kurumlarla ilişkilerinde ticari danışmanlık hizmetleri de sunan Adım Tercüme Bürosu, sürdürülebilir kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkeleri çerçevesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Adım Tercüme Formu

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram