Yedikule tercüme bürosu

Yedikule tercüme bürosu

Yedikule tercüme bürosu gereksinimleriniz için bize yazarak tercüme hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Yedikule eski semtlerimizden birisidir. Sur içerisinde yer alır. Fatih ilçemize bağlı bir mahallemizdir. Zeytinburnu'nun Kazlıçeşme mahallesi ile komşudur. Adını burada yapılan yedi adet kuleden almaktadır. Konum olarak merkezi bir yerde yer almaktadır. Kocamustafapaşa mahallesi içerisinde bir çok yabancı ikamet ettiğinden tercüme işlemlerine epey gerek duyulmaktadır.

Dilerseniz belgelerinizi bize kargo veya kurye ile gönderebilirsiniz. Veya hızlı sonuç almak için Whatsapp ile resmini çekip gönderebilirsiniz. Taratıp aşağıda bulunan e-posta adresimize yollayabilirsiniz. Ve talep etmeniz halinde belgelerinizi isterseniz adresinizden de alabiliriz. Tercüme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edebiliriz. Adım Tercüme Bahçelivler semti için 7/24 kesintisiz hizmetinizde. Türkiye’nin her iline çeviri hizmetleri verebiliyoruz. Kesintisiz hizmet telefonumuz: 0538 637 20 28 E-Posta: info@adimtercume.com

 

ÖRNEKTİR ISTAMBUL CÂMARA DO COMÉRCIO CERTIFICADO DE ACTIVIDADE COMERCIAL (Cópia do registo)

Data: Registro n º:

Empresa: TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Endereço:

Operações: Adquirir, executar vendas a grosso e no comércio retalhista, fabricar, importar e exportar todo o tipo de produtos têxteis, pronto a vestir, cobertores, piquete, roupa de cama, colchas, toalhas e produtos de dote para as mulheres, homens, crianças e bebés, fabricados a partir de têxteis produzidos de todo o tipo de fios naturais, industriais e sintéticos e misturas tais como lã, algodão e fios de seda, comprar, vender, arrendar e alugar todo o tipo de imóveis e estabelecer todo o tipo de direitos tais como direitos imobiliários e pessoais, receber e dar hipotecas, cancelar hipotecas, executar todo o tipo de transacções e poupanças, estabelecer partilha, usufrutuário, direitos de residência, custódias de terra, a partilha de apartamentos, direito de propriedade, realizar todo o tipo de acções e operações relativas a bens imóveis, tais como classificação, parcelamento, fusão, partilha e divisão de terras nos repartições da terra para a execução assuntos de empresas e os demais trabalhos escritos no contrato principal, que foi registado a. 

Grupo Ocupacional: 66 Vestuário pronto-a-vestir

Código NACE: Venda a grosso de vestuário, incluindo roupas desportivas

Nível: 01

Capital do acordo:

Data de inicio de trabalhos:

Este documento foi entregue a pedido da empresa acima referida, da qual o registo da câmara está activo.

Secretário-Geral Adjunto OFICIAL DE REGISTRO DO COMÉRCIO E DEPARTAMENTO DE INSCRIÇÃO (Assinado e selado)

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram