Göztepe tercüme bürosu

Göztepe tercüme bürosu olarak her türlü çeviri gerekesinimleriniz için bize danışabilirsiniz. İşini bilerek yapan tercüme büromuz ile tam müşteri menuniyeti elde etme ilkemiz doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz. Haftanın her günü günün her saati bize tercüme gereksinimlerinizi isterseniz mail ile istersenize telefon ile bildirebilirsiniz.

Adım Tercüme Hizmetleri ile tercümede istediğiniz kalite düzeyini yakalarsınız.

 

Tercüme örnek çalışma metni:

20

14/11/2013

BE   

 

EURO

 

 

NAT.

Düzenlenme Tarihi

Numara

Sayfa  sayısı

Para birimi

A 1.1

 

                                                     EURO YILLIK HESAP DURUMU

Unvanı :  

Hukuki statüsü : Limitet şirket

Adresi :               No:               Boite:A

Posta kodu: 1120     İli : Neder-over-Heembeek

Ülke : Belçika

Ticaret tescili (RMP) Brüksel Ticaret Mahkemesi

İnternet adresi:

Şirket tescil no: BE  

 

Şirket kuruluş belgesinin veya  şirket esas mukavelesinin ve tadil edilmiş şirket esas mukavelesinin  en son ilan edildiği belgenin ibrazı tarihi   23-12-1998

 

31-05-2013 tarihinde genel kurul tarafından onaylanan  01-01-2012 ve 31-12-2012 arasındaki dönemi kapsayan bir önceki 01-01-2011 ve 31-12-2011 arasındaki faaliyet dönemi ile ilgili yıllık hesaplar.

Bir önceki ilanda bir önceki faaliyet hesap dönemini ilgilendiren tutarlar belirtilmemiştir.

 

Bu hesaplara dair ekteki belgeler şunlardır:

 

Belgenin aşağıda belirtilen bölüm numaralarında işlem olmadığından  çıktıları alınmamıştır.

A 5.1.1, A 5.2.1, A5.2.2, A 5.4, A 5.7, A 5.8,A 5.9, A 8, A9

 

GENEL MÜDÜRLER, MÜDÜRLER ve MURAKIPLARA DAİR soyadları, adlar, meslek, ikamet (adres, numara, posta kodu ve il)  unvanları içeren  tam liste

BELÇİKA                                                                           Müdür

 

CALIGULA

1070 Anderlecht

BELÇİKA

Göreve başlama tarihi :07-11-2012           Müdür

Doğrudan veya dolaylı olarak temsil eden kişi:

 

 

 

                                                                                                                                                                1/15

 

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram