Çerkezköy tercüme bürosu

Çerkezköy tercüme bürosu olarak 24 saat tercüme hizmeti verebilecek kapasiteye sahibiz. Çerkezköy son dönemlerde hızla sanayileşen ilçelerimizden birisidir. Büyük firmaların açtıkları fabrikalar bölgenin iş imkanlarını artırmakta bu da nitelikli personel göçünü bölgeye çekmektedir. Online olarak tercüme edilmesini istediğiniz belgeleri bize göndermeniz halinde en kısa zamanda fiyat teklifini size göndereceğiz. Belgelerinizi taratıp mail atabileceğiniz gibi dilerseniz  Whatsapp ile gönderebilirsiniz. Tercüme edilen dosyaları kurye veya kargo ile ücretsiz adresinize ulaştırabiliyoruz. 

Çerkezköy bölgesinden dilerseniz belgelerinizi bize kargo veya kurye ile gönderebilirsiniz. Veya hızlı sonuç almak için Whatsapp ile resmini çekip gönderebilirsiniz. Taratıp aşağıda bulunan e-posta adresimize yollayabilirsiniz.  Ve talep etmeniz halinde belgelerinizi isterseniz adresinizden de alabiliriz. Tercüme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edebiliriz. Adım Tercüme Çerkezköy semti için  7/24 kesintisiz hizmetinizde. Arzu ederseniz günün her anı 0538 637 20 28 nolu cep telefonundan hızlı şekilde bize ulaşabilirsiniz.Türkiye’nin her iline çeviri hizmetleri verebiliyoruz. 

Kesintisiz hizmet telefonumuz: 0538 637 20 28          E-Posta: info@adimtercume.com

Almanca Türkçe örnek tercüme/Öğrenci izin belgesi tercümesi

HUMBOLDT-ÜNİVERSİTESİ BERLİN                                        [Kurum  logosu]

Öğrenci İşleri Dairesi 1 10099 Berlin                                    Öğrenci İşleri Dairesi 1

Sayın x

  Üsküdar Türkiye

34676 İstanbul

Öğrenci İşleri Hizmet kalemi

Öğrenci işleri şefi

Bayan  Filolog  

Yabancı öğrenci  işleri konusunda  görevli ofis

Tarih : 11.08.2010

Bölüm başkanı

Bayan Filolog  

Bölüm kodu 183

 

Posta adresi

Humbold Üniversitesi

Unter den Linden 6

10099 Berlin

Telefon : +49 (30) 2093-

Faks : +49 (30) 2093-

elke.nuerck.2@uv.hu-berlin.de

 

Merkez adresi

Unter den Linden 6

10099 Berlin

Oda no 1051

Trafik bağlantıları

Friedrichstraße  metrosu

M1-12 metro bağlantı yolları

Görüşme saatleri

Pazartesi: 13:00-15:00

Çarçamba:13:00-16:00

Cuma :09:00-11:00

 

                                           İZİN BELGESİ

Sayın x  2010 Kış semesteri için 2010 Ekim ayından itibaren  Pedogoji ana bilim dalında (Mezuniyet Türkiye’de) Öğrenci işleri kanunun 15/3.maddesi hükümleri uyarınca  1 senelik dönem içinde (30.09.2011 tarihinde öğrenim süresi sona erer) Berlin eyaletinde geçerli yüksek öğrenim kanunu ve üniversitenin geçiş mevzuatı hükümlerine göre   öğrenim görmeye hak kazanmıştır.

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram