Erenköy tercüme bürosu

Erenköy tercüme bürosu hizmet verdiğimiz semtlerimizin içerisindedir. Tüm dünya dillerinde hizmet verebilecek tercüman ağımız mevcuttur. Yazılı ve sözlü çeviride birçok konuda uzman çevirmenlermiz için haftanın her günü çeviri hizmetlerini veriyoruz. Profesyonel tercüme hizmetlerimiz için bizimle aşağıda verdiğimiz iletişim hatlarımızı kullanarak temasa geçebilirsiniz.

 

Erenköy bölgesinden dilerseniz belgelerinizi bize kargo veya kurye ile gönderebilirsiniz. Veya hızlı sonuç almak için Whatsapp ile resmini çekip gönderebilirsiniz. Taratıp aşağıda bulunan e-posta adresimize yollayabilirsiniz.  Ve talep etmeniz halinde belgelerinizi isterseniz adresinizden de alabiliriz. Tercüme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edebiliriz. Adım Tercüme Erenköy semti için  7/24 kesintisiz hizmetinizde. Arzu ederseniz günün her anı 0538 637 20 28 nolu cep telefonundan hızlı şekilde bize ulaşabilirsiniz.Türkiye’nin her iline çeviri hizmetleri verebiliyoruz. 

Kesintisiz hizmet telefonumuz: 0538 637 20 28          E-Posta: info@adimtercume.com

İspanyolca Tercüme örneği/ İspanyolca bekarlık belgesi tercümesi

Adalet Bakanlığı

İSPANYA Nüfus Müdürlüğü  Seri numarası 0000 

           BEKARLIK BELGESİ VE HAYATTA OLDUĞUNA DAİR BELGE

MOLINA DE SEGURA Nüfus müdürlüğü tarafından işbu bekarlık belgesi düzenlenmiştir.

Nüfus müdürlüğü yetkili memuru  medeni yargının 364.maddesi hükümleri uyarınca bu belgenin düzenlenme tarihinden itibaren geçerli olmak üzere JOAQUIN ve TERESA oğlu,  x yirmi beş  nisan bin dokuz yüz  doğumlu,   adresinde ikamet eden BAYAN x’IN   bu belgenin düzenlendiği tarihte halen hayatta olduğunu ve medeni halinin Bekar olduğunu beyan ve tasdik eder.

Evlenme işlemlerinde kullanılmak üzere düzenlenmiştir.

MOLINA DE SEGURA’DA  altı mart iki bin on dört tarihinde düzenlenmiştir.

x   Yetkili memur)

İlgili memurun, imzası ve Nüfus müdürlüğünün mührü

İmza   

20-7-1989 tarihli O.M. kararnamesi gereği onaylanmış form modelidir.

                               ÜCRETSİZ FORM  (24 aralık 25/1986 sayılı Kanun)

Numarası:

Adalet bakanlığı                                   Cilt :00     Sayfa            İspanya Nüfus kayıt müdürlüğü

Türkçe Rusça tercüme örneği/Türkçe web sayfasının Rusça tercümesi

 При основаването и фирмата имаше за цел постоянно да се подобрява и разширява, да е лидер в този сектор и лидер да си остане. Предоставя услуги на големи корпоративни фирми в Турция и чужбина.Осигурява  бързо и качественно изискванията на тези партньори . Има широка гама от опаковки от хартиени  продукти в хартиената промишленност и износ в цил свят.

Хартиени опаковки

 Можете да проучите детаилите на хартиените продукти за опаковка или да се обернете към нас за сведения.

Фирмите с висока маркова стойност предпочитат безплатни  хартиени торби за пренасяне на закупената стока с цел реклама . Клиентът према опакавката в торбички като луксозна и качественна услуга.

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram