Halıcıoğlu tercüme bürosu

Halıcıoğlu tercüme bürosu hizmet semtimizde her türlü tercüme ve dil servislerini on yılı aşkın süredir vermekteyiz. Aradığınız kalite ve uygun fiyatı bir arada sunan bir çeviri bürosu ise, doğru adrestesiniz. Hem hızlı işlem yapabilen hem de güvenilir çeviriler ortaya koyan bir tercüme bürosuyuz. Bilimsel çalışma yöntemlerimiz ile sizlere son teknolojiyi kullanarak çeviri hizmetleri vermekteyiz. Yurtiçinde ve yurtdışında bulunan tecrübeli tercüman kadromuz ile maksatı ne olursa olsun istenilen tercümeleri en kaliteli şekilde hazırlayıp teslim edebiliyoruz. Hemen iletişime geçin ve hizmetlerimizin kalitesini kendiniz keşfedin.

Halıcıoğlu bölgesinden dilerseniz belgelerinizi bize kargo veya kurye ile gönderebilirsiniz. Veya hızlı sonuç almak için Whatsapp ile resmini çekip gönderebilirsiniz. Taratıp aşağıda bulunan e-posta adresimize yollayabilirsiniz.  Ve talep etmeniz halinde belgelerinizi isterseniz adresinizden de alabiliriz. Tercüme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edebiliriz. Adım Tercüme Halıcıoğlu semti için  7/24 kesintisiz hizmetinizde. Arzu ederseniz günün her anı 0538 637 20 28 nolu cep telefonundan hızlı şekilde bize ulaşabilirsiniz.Türkiye’nin her iline çeviri hizmetleri verebiliyoruz. 

 

Kesintisiz hizmet telefonumuz: 0538 637 20 28          E-Posta: info@adimtercume.com

İspanyolca Türkçe tercüme örneği/İspanyolca doğum belgesi tercümesi

L 053  P 5                                                                                      3 eylül 2001

Numarası                                                                            İşbu bilgiler kimlik belgesi ile uyumludur

                                                                                                       (8-3-76 ve R.G. 20-7-1979)

                                                                                                    Yetkili memurun imzası

                                        MOLINA DE SEGURA Nüfus kayıt müdürlüğü

                                                                Nüfus Kayıt örneği

Nüfus Kayıt bilgileri

Adı :

İlk soyadı:

İkinci soyadı :

Cinsiyeti :Erkek

Doğum saati dördü on beş geçe

Doğum tarihi  yirmi beş nisan bin dokuz yüz  

Doğum yeri : MOLINA DE SEGURA

Babası : JOAQUIN  

Baba adı :Iguaro anne adı: Ascenrizo

Doğum yeri : MOLINA DE SEGURA

Doğum tarihi  yirmi bir aralık  

Medeni hali : Evli      Uyruğu İspanyol

 Annesi :TERESA  

Baba adı: Julian Anne adı:Eucornacio

Doğum yeri : MOLINA DE SEGURA

Doğum tarihi : Bir ağustos  

Medeni hali: EVLİ Uyruğu:İspanyol

EVLİLİK CÜZDANI KAYIT BİLGİLERİ

Evlilik tarihi: Yirmi altı nisan  

Yer : MOLINA DE SEGURA

Cilt :4 Sayfa :15  

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram