Yusufpaşa tercüme bürosu

Yusufpaşa tercüme bürosu hizmeti verdiğimiz semtlerden birisidir.  En güvenilir ve hızlı tercüme hizmetlerini günün her anı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yusufpaşa semti Aksaray tramvay durağından önceki tramvay durağının bulunduğu semtimizdir. İnsanların uğrak yerlerinden birisidir, oldukça işlek bir bölgede bulunmatadır. Mahalle olarak Molla Gürani ve Hasekisultan mahallelerinin içerisindedir.

Yusufpaşa semtinden dilerseniz belgelerinizi bize kargo veya kurye ile gönderebilirsiniz. Veya hızlı sonuç almak için Whatsapp ile resmini çekip gönderebilirsiniz. Taratıp aşağıda bulunan e-posta adresimize yollayabilirsiniz.  Ve talep etmeniz halinde belgelerinizi isterseniz adresinizden de alabiliriz. Tercüme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edebiliriz. Adım Tercüme Yusufpaşa semti için  7/24 kesintisiz hizmetinizde. Türkiye’nin her iline çeviri hizmetleri verebiliyoruz. 

Kesintisiz hizmet telefonumuz: 0538 637 20 28          E-Posta: info@adimtercume.com

 

                                                                        ÖRNEKTİR

Enakiyevo Şehri Milletvekilleri Konseyi Yürütme Kurulu                            BELGE

Nüfus Kayıt İdaresi

3434820, x şehri, Donetsk Bölgesi                         İş bu Belge      x ‘ya

Tarih: 12.01.x No x                                       verilmiş olup,

     ……………..no’lu mektubuna cevaben                            vatandaş          x’in                

 

Ve  vatandaş               x’nın              

“06” Eylül 1968 yılından beri evli olduğunu

 

Evlilik belgesi No x, x köyü, x şehri.

Evlilik sonrası soyadları:

Erkek:                         x                                         .

Kadın:                        x                                         .

Ve

“31” Mayıs  tarihinde x no’lu  kayda göre  boşandığını göstermektedir.

 

İş bu Belge ilgili makamlara sunulması için verilmiştir.

 

Bölüm Müdürü                                   /İmza/                                     A.P. x

/Kaşe: okunmuyor/

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram