Samatya tercüme bürosu

Samatya tercüme bürosu olarak Adım Tercüme Hizmetleri tüm dünya lisanlarında profesyonel çeviri hizmetleri sunmaktadır. Samatya en eski semtlerimizden birisidir. Bizans zamanından kalma kiliseleri halen ayaktadır. İsmi  yunancadan gelmektedir. Kumlu manasına gelen ismi kumlu toprak yapısından gelmektedir.

Samatya semtinden dilerseniz belgelerinizi bize kargo veya kurye ile gönderebilirsiniz. Veya hızlı sonuç almak için Whatsapp ile resmini çekip gönderebilirsiniz. Taratıp aşağıda bulunan e-posta adresimize yollayabilirsiniz.  Ve talep etmeniz halinde belgelerinizi isterseniz adresinizden de alabiliriz. Tercüme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edebiliriz. Adım Tercüme Samatya semti için  7/24 kesintisiz hizmetinizde. Türkiye’nin her iline çeviri hizmetleri verebiliyoruz. 

Kesintisiz hizmet telefonumuz: 0538 637 20 28          E-Posta: info@adimtercume.com

 

ÖRNEKTİR
Kırgız cumhuriyeti, Oş şehri, Kurmancan-Datka sok., tel.: (+996 772 67  )

                                                                                  İş tel.: (+996 3222    )

Yetkili ve ilgili organlara, kurumlara ve kuruluşlara.

İlgili kişilere.

Reşit olamayan çocuklarının yasal temsilcisinin Kırgız Cumhuriyeti sınırları dışına çıkması için

MUVAFAKATNAMESİ

Kırgız Cumhuriyeti, Oş Bölgesi, Nookat reyonu,   adresinde ikamet eden, (50-40 kodlu İİB tarafından verilmiş 24.06.2010 tarih ve AN   no’lu pasaport) sahibi, 08.04.1973 doğumlu Kırgız Cumhuriyeti vatandaşı olan ben  xx

Benim reşit olmayan çocuklarımın:

  • 17.06.2004 doğumlu   (07.08.2012 tarih ve KP-X 3 no’lu doğum belgesi),
  • 15.06.1999 doğumlu   (07.08.2012 tarih ve KP-X 3  no’lu doğum belgesi),

Anneleri olan 12.03.1977 doğumlu Kırgız Cumhuriyeti vatandaşı (50-00 kodlu Devlet Kayıt İdaresi tarafından verilmiş 12.07.2012 tarih ve   no’lu pasaport)     refakatinde,

Kırgız Cumhuriyeti sınırları dışına Türkiye Cumhuriyeti’ne, tüm transit yerleşim yerlerini geçerek gitmesine ve Kırgız Cumhuriyetine geri dönmesine izin veriyorum. İşbu muvafakatname BİR YILLIK süre için geçerlidir.

 

Ben  x   kendisine, çocuklarımızın hayatı ve sağlığı için sorumluluk üstlenmesine ve onların hakları ve yasal çıkarlarının korunması ile ilgili, gerektiğinde tıbbi müdahale konuları da dahil gerekli tüm kararları vermesine rıza gösteriyorum.

 

İşbu muvafakatname imzalanmadan önce tarafımdan okunmuştur. Evrakın anlamı, içeriği ve noter işleminin hukuki sonuçları noter tarafından bana açıklandı ve benim hakiki amaçlarıma ve niyetlerime uygun olduğunu onaylıyorum

 

İmza                            /İmza/                          /  

 

Kırgız Cumhuriyeti, Oş şehri.

On üç Ağustos iki bin on iki yılında Kırgızistan Cumhuriyeti Oş ili özel noteri  olarak ben   (Lisans No 462, KC AB), huzurumda yapılan imzanın x’e  ait olduğunu onaylıyorum.

 

Muvafakatnameyi imzalayan kişinin kimliği tespit edilmiş ve bu işlemi yapma hakkına sahip olup/olmadığı kontrol edilmiştir.

 

2-  numarayla kaydedilmiştir.

50 som tutarında Devlet harcı alınmıştır.

Noter               /İmza              

/Kaşe: Kırgız Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafında verilmiş 462 no’lu lisans. Kırgız Cumhuriyeti Oş ili özel noter  

 

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram