Harem tercüme bürosu

Harem tercüme bürosu başlığı ile Harem tercüme bürosu tercüme hizmetlerini tanıttığımız web sayfamızın bu bölümüne hoşgeldiniz. Teknoloji yatırımlarımız ile sizlere en hızlı ve uygun fiyata çeviri hizmetleri verebilmekteyiz. Kaliteli çeviriyi güvenilir ve hızlı teslimat ile sizlere sunuyoruz.

Harem bölgesinden dilerseniz belgelerinizi bize kargo veya kurye ile gönderebilirsiniz. Veya hızlı sonuç almak için Whatsapp ile resmini çekip gönderebilirsiniz. Taratıp aşağıda bulunan e-posta adresimize yollayabilirsiniz.  Ve talep etmeniz halinde belgelerinizi isterseniz adresinizden de alabiliriz. Tercüme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edebiliriz. Adım Tercüme Harem semti için  7/24 kesintisiz hizmetinizde. Arzu ederseniz günün her anı 0538 637 20 28 nolu cep telefonundan hızlı şekilde bize ulaşabilirsiniz.Türkiye’nin her iline çeviri hizmetleri verebiliyoruz. 

Kesintisiz hizmet telefonumuz: 0538 637 20 28          E-Posta: info@adimtercume.com

Arnavutça Türkçe tercüme örneği/ Arnavutça doğum belgesi tercümesi

                                                       KOSOVA CUMHURİYETİ

                                                          İÇİŞLERİ BAKANLIĞI                                                    L 0303

                                                                  DOĞUM BELGESİ

Belediye nüfus kayıt müdürlüğü

Istog, Istog

Referans no

 

Kayıt tarihi

23/06/1956

Sıra no

 

Adı

 

Soyadı

 

Doğum tarihi

21/06/1956

Cinsiyeti

X Erkek

Doğum yeri

Istog

Kimlik numarası

1232175997

Uyruğu

Kosova

Anne baba bilgileri

Baba

Anne

Adı

 

 

Soyadı

 

 

Doğum tarihi

01/01/1915

01/01/1918

Doğum yeri

Istog

Trubuhoc

Uyruğu

Kosova

Kosova

             

 

Nüfus kayıt müdürlüğü

Istog, Istog

Resmi mühür

Memur

 

Düzenlenme tarihi

30/06/2014

İmza

İmza

 

 

 

 

 

 

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram