Çapa tercüme bürosu

Çapa tercüme bürosu

Çapa'da tercüme bürosu olarak hizmet vermekteyiz.  İstanbul’da surdan içeri girince eski şehrin ilk semtlerinden olan Çapa’da Tıp fakültesi etrafı yoğun bir ziyaretçi sayısına sahiptir.  Yerli ve yabancı bir çok misafirin uğrak yeridir. Bu semtimizde online olarak tercüme hizmetleri veriyoruz . Tamamlanmış projelerinizi özel kuryemiz veya kargo ile istediğiniz yere teslim edebiliyoruz. Buradan size hizmet sağlamamız için en kısa şekilde Whatsapp üzerinden resimlerini çekip 0538 6372028 nolu telefondan evraklarınızı bize gönderebilirsiniz. Yaklaşık 10 dakika içinde size fiyat teklifini sunabiliriz.Sizlere en hesaplı, hızlı ve  profesyonel tercüme hizmetini sağlamak için çaba sarf ediyoruz. En iyi tercüme hizmetlerini başta İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, İspanyolca, İtalyanca, Hollandaca, Ukraynaca, Bulgarca, Yunanca, Farsça, Arnavutça, Makedonca, Japonca, Çince, Korece olmak üzere dünyanın tüm dillerinde veriyoruz. Diğer diller için de bize fiyat sorabilirsiniz. İşlerinizi emanet edeceğimiz tercüme bürosu olarak profesyonel hizmet adımlarını takip ediyoruz. Tercüme siparişlerinin  alınmasından başlayarak, tercümenin sona ermesine kadar uzanan  bir dizi süreci uzman kadromuz ile başarı ile tamamlıyoruz. Konusunda eğitim almış, deneyimli, sektörde kendisini kanıtlamış tercümanlar ile tercüme projelerinizde üstün çözümler sunuyoruz. Bunu yaparken ayrıca teknolojinin tüm imkanlarını kullanıyoruz. En mükemmel çevirileri üretmek için sürekli çaba sarf ediyoruz. Web sayfamda iletişim bölümünde yer alan adresimize gelip bizimle tanışıp belgeleriniz üzerine görüşebiliriz.    
İletişim telefonu  0538 637 20 28 - 0212 415 83 55
E-mail info@adimtercume.com
Lütfen fiyatlarımızı ve çalışma  koşullarımızı öğrenmek için bizimle temasa geçmekten çekinmeyiniz.Her türlü çeviri sorunlarınızın çözümünde tüm dünya dillerinde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtir,  işlerinizde başarılarınızın artarak devam etmesini dileriz.

 

ÖRNEKTİR

 

                                Ce Uygunluk Beyanı

-Fransa  adresinde bulunan   SAS unvanlı firmanın Mevzuat konuları sorumlusu olarak ben   yapışkan bant  isimli tıbbi ürünün  Avrupa 93/42/CE direktiflerinin Fransız hukukunun yerine uygulanmasına dair  kamu sağlığı kanunun  kısım V, kitap II, 1.başlığı hükümlerine uygun olduğunu ve sınıf I’e (steril olmayan) ait olduğunu beyan ederim. Bu ürünle  bu direktifin ek I’de belirlenen gereksinimleri karşılamaktadır.

Vibraye’de   XX tarihinde düzenlenmiştir.

Mevzuat konuları sorumlusu

İmza

                                                

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram