Yabancı Diller Sizin İçin Aşılması Güç Bir Bariyer Olmasın

Yabancı Diller Sizin İçin Aşılması Güç Bir Bariyer Olmasın

Sizler için  rekabetçi fiyatlarla güvenilir ve net tercüme hizmetleri veriyoruz. Üstelik çevirileri gereksinim duyduğunuz süreler içerisinde teslim ediyoruz. Bizimle dünyanın her  bölgesinde kendinizi anlaşılır kılar ve yeni
Yüksek kalite, uygun fiyat, hızlı tercüme hizmeti

Yüksek kalite, uygun fiyat, hızlı tercüme hizmeti

Yüksek kalite, uygun fiyat, hızlı çeviri   Türkiye’de tercüme sektöründe işini bilerek yapan ve sektöre güç katan dinamik firmalardan birisidir. Çeviri konusunda bize ileteceğiniz her sorunun bir cevabı bulabileceksiniz.
Adım Adım Dünyayı Çeviriyoruz

Adım Adım Dünyayı Çeviriyoruz

Adım adım dünya dillerini anlayabileceğini hale getiriyoruz ve sizin metinlerinizi dünyanın anlayabileceği dillerde yeniden üretiyoruz.    
1 2 3
Expert Teachers

Hukuk, Deniz hukuku, Sigortacılık,  Finans & Banka, Patent tercümesi

Hukuki Çeviriler Adım Tercüme Bürosu'nun başlıca uzmanlık alanları arasına girmektedir. Hukukun tüm alanlarında uzun yıllar emek vermiş ve deneyim kazanmış tercümanlarımız  her türlü hukuki ve resmi evrak çevirisinde uzmanlaşmıştır. 

Devamı
Education

Medikal, Sağlık, Tıp, Eczacılık alanlarında tercüme

Tıbbi çeviri konularında uzmanlık kazanmış çeviri ekibimiz, insan yaşamı, halk sağlığı ve çevrenin korunmasının öneminin farkında olarak  hatasız ve gerektiğinde süratli çeviriler üretmektedirler. Her kelimeyi titiz bir biçimde işleyerek tıb uzmanlarımıza ve halkımıza hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Devamı
Education

İthalat, İhracat, Pazarlama,  Websitesi, Ticari  ve Teknik alanlarda tercüme  

Ticari ve teknik belgeler, reklam, tanıtım, websayfası  ve presentasyon alanlarında   deneyimli kadromuz ile   elde etmek istediğiniz hedeflere  uygun çeviri hizmeti veriyoruz. Bu sayede  resmi makamlar ve kurumlarla eksiksiz, etkin ve kesin iletişim sağlarsınız. Ticari hayatınızın devam etmesinde önemli işlemlerinizi tüm dünya dillerinde tercüme hizmetlerimiz vasıtasıyla halledebilirsiniz.

Devamı
Music & Art

Yeminli tercüme, Noter tasdikli tercüme ve Adli yeminli tercüme 

Adım Tercüme Bürosu olarak yeminli tercüme ve noter yeminli tercüme hizmetleri için ek hizmet ücreti tahsil etmeyiz. Tüm resmi ve hukuki belgelerinizi sahalarında tecrübeli ve yetkin yeminli çevirmenler ile hatasız ve hızlı çeviriyoruz. Ayrıca tüm resmi kurumlar huzurunda makul fiyatlar ile  her dilde sözlü tercüme hizmeti veriyoruz. Noter, Adliye, Tapu Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü ve Belediye daireleri huzurunda tüm dillerde sözlü ve yazılı tercüme çözümleri veriyoruz.

Devamı

Adım Tercüme ile çeviri beklentilerinizin

Bir adım ötesine geçin

Yüksek kalite, uygun fiyat, hız…

Türkiye’de tercüme sektöründe işini bilerek yapan ve sektöre güç katan dinamik firmalardan birisidir. Çeviri konusunda bize ileteceğiniz her sorunun bir cevabı bulabileceksiniz. Bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

‘’YABANCI DİLLER SİZİN İÇİN AŞILMASI GÜÇ BİR BARİYER OLMASIN’
Sizler için  rekabetçi fiyatlarla güvenilir ve net tercüme hizmetleri veriyoruz. Üstelik çevirileri gereksinim duyduğunuz süreler içerisinde teslim ediyoruz. Bizimle dünyanın her  bölgesinde kendinizi anlaşılır kılar ve yeni pazarlara açılabilirsiniz

HIZLI  VE DOĞRU ÇEVİRİ  
En doğru kaynak ve sözlük kullanımı ile çevirisi yapılan belgenin ait olduğu sektörde ve uzmanlık alanında kullanılan terminoloji yakalarız. Bazen bir kelime bile tercümede hayati önem taşır. Özelden genele giden denetleme anlayışımız ile tercüme edilen metnin bütünlüğünü ve mantıksal altyapısını sağlarız. Bunu yaparken yaptığımız program ile zamanı efektif kullanarak teslim süresine sadık kalırız. Kısacası her projemizde özenli ve titiz çalışırız.    

tercume burosu 1
DENEYİMLİ TERCÜMAN EKİBİ
Birlikte çalıştığımız çevirmenlerin üniversitelerin tercüme ile ilgili bölümlerden mezun olmasına özen gösteriyoruz. Çeviri sektörüne gönül vermiş tam zamanlı mesaisini bu alanda harcayan tecrübeli çevirmenleri görevlendiriyoruz. Çevirinin kalitesini üst düzeyde tutmak için reçetemiz işinde uzmanlaşmış çevirmenlerle çalışmaktır. Maliyetleri düşük tutmak adına henüz yeterli deneyimi bulunmayan çevirmenleri kullanmanın kaliteyi düşüreceği unutulmamalıdır . Sadece ucuz olduğu için çeviri hizmeti almanız kalitesi düşük tercümelerle karşılaşmanıza neden olabilir. 
 
ÇEVİRİ  ORGANİZASYONU ŞEMASI
 • link Kaynak Belge & Analiz
 • link Çevirmenin seçilmesi/iş emrinin verilmesi
 • link Çeviriye başlanılması/olası sorunların çözülmesi
 • link Çevirin son kontrolünün ve redaksiyonun yapılması 


Hedef Belgenin teslimi

Tercüme'deki Farkımız

Sport Games

Artı Kalite

Sahip olduğumuz kalite sistemleri gereği daima en yüksek kalitede tercüme çözümleri sunuyoruz.

English Lessons

Hızlı Proje Teslimi

Aciliyet gerektiren tercüme metinlerinizi düşünmeyin. Hızlı teslimat ile yanınızdayız.

Math Lessons

%100 Memnuniyet

Tercüme hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayan, sıra dışı çözümler sunuyoruz.

Adım Adım Dünyayı Çeviriyoruz - Tüm Dünya dilleri

Adım Tercüme Hizmetleri

Video Oynat
[yt_lightbox yt_title="Video Demo" align="none" type="none" style="none" src="/images/demo/bg-video.jpg" video_addr="https://www.youtube.com/watch?v=eXIrXgTtU1o" width="100%" height="100%" lightbox="yes" description="" ]

Çeviri Yaptığımız Diller

 • All
 • Çeviri Dilleri
July 18, 2016

İngilizce

İngilizce
 • Kuruluş 2007
 • Zaman 9 yıl
 • Tercüme
July 23, 2016

Almanca

Almanca
 • Kuruluş 2007
 • Zaman 9 yıl
 • Tercüme
July 22, 2016

Fransızca

Fransızca
 • Kuruluş 2007
 • Zaman 9 yıl
 • Tercüme
July 22, 2016

Farsça

Farsça
 • Kuruluş 2007
 • Zaman 9 yıl
 • Tercüme
July 25, 2016

Rusça

Rusça
 • Kuruluş 2007
 • Zaman 9 yıl
 • Tercüme
July 24, 2016

İspanyolca

İspanyolca
 • Kuruluş 2007
 • Zaman 9 yıl
 • Tercüme
Load More
Load More

Fiyat Teklifi almak için

Adım Adım Dünyayı Çeviriyoruz

Tercüme hizmeti gereken evraklarınızı bize aşağıda belirtilen yollardan birisi ile göndermeniz halinde en kısa sürede sizinle fiyat ve teslim süresi bilgisini vermek üzere iletişime geçeceğiz. E-mail içeriğinizde lütfen bize hangi dillere çeviri yaptırmak istediğinizi belirtiniz. Mesai saatleri dışında hizmet almak için bizi mobil hattımız olan 0538 637 20 28 numaradan çekinmeden arayabilirsiniz.0538 637 2028 Mobil hattımızdan Whatsapp ile dilerseniz belgelerinizin resmini çekip hızlı fiyat ve süre teklifi alabilirsiniz

    +90 212 415 83 55 - +90 538 637 20 28          info@adimtercume.com      Kurye ve kargo ile evrak gönderebilirsiniz   

Adım Tercüme Hizmetlerini Neden Seçmelisiniz

Adım Tercüme Bürosu üstün çeviri kalitesiyle hem yurtiçinde hem de yurt dışında birçok kuruluşun güvendiği sorumluluk sahibi bir Çeviri Bürosudur.

Adım Tercüme  Bürosu  profesyonel tercüme servis yaklaşımı

Adım Tercüme Bürosu çeviri sektöründe üstün performanslı net tercüme çözümleri ile rakamsal doneleri lehinde konuşturamayı başarmış bir çeviri bürosudur. En nitelikli çözümlerden Türkiye ve dünyanın her bölgesinde yararlanmak için bizimle iletişime geçerek tercüme projeniz hakkında görüşebilirsiniz. Almak istediğiniz çeviri hizmetlerini iyi anlamız size uygun en yerinde çözümleri sunmamız için gereklidir. İyi bir proje başlangıcı mükemmel bir proje sonlandırması demektir. Diğer tercüme bürolarına kıyasla gerçekten çok kısa sürelerde bize yöneltilen çeviri belgelerini firma içerisinde inceleyip sonrasında tercüme teklifleri hazırlıyabiliyoruz. Çeviri onaylarının alınması sonrasında süratli bir şekilde bir eylem planı üreterek çeviri projesinin tercüme edilmesi aşamasına geçiyoruz. Müşterilere tercümenin durumu ve aşamaları hakkında bilgiler sunuyoruz. Buarada çeviri ile alakalı önemli verileri daha sonra üzerinde çalışmak adına kayda alıyoruz. Çeviri teslimatı sonrasında müşterilerin beklentilerin karşılanmasını adına ilgimizi sürekli canlı tutarak müşteri geri dönüşlerini not alarak arşivliyoruz. Gerektiğinde en doğru hizmeti vermek için, müşterilerin yorum ve görüşleri doğrultusunda revize çalışmalarını yerine getiriyoruz. Kısaca özetlemeye çalıştığımız bu gibi profesyonel yaklaşımları sergileyerek her sektörden müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak yolumuza devam ediyoruz.

Adım Tercüme Hizmetlerini neden seçmelisiniz Adım Tercüme her sektörden ticari ve endüstriyel şirketin güven duyabileceği çeviri projelerini başarıyla tamamlamış dinamik bir firmadır. Binlerce tercüme projesini çeşitli sahalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tercüme etmiş olmaktan aldığımız güçle yeni projeler için hazır durumdayız. Beşeri ve teknik sermayemizi en üst düzeyde muhafaza ederek tüm dünya lisanslarında hemen hemen her çeviri konusunda kendimize özgü yaklaşımlarla tercüme hizmetleri vermekteyiz. Adım Tercüme bürosu ile tüm çeviri işlemlerinizi son derece süratli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Elbette bir çeviri doğru ve eksiksiz olmalıdır. Beklentilerinizin kesin bir şekilde karşılanması hizmet adımlarında üzerinde durduğumuz ana konudur. Bunu gerçekleştirmek koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmanın yoludur.

 • 1
  Fiyat avantajı ve hızlı hizmetin iyi bir tercüme bürosu olmaya yetmeyeceğini biliyoruz. Bu bakımdan, tüm bu avantajlara ek olarak, sürdürülebilir kalite ilkemiz doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.
  image
  Misyonumuz
 • 2
  Aynı zamanda kurumsal firmalara resmi kurumlarla ilişkilerinde ticari danışmanlık hizmetleri de sunan Adım Tercüme Bürosu, sürdürülebilir kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkeleri çerçevesinde faaliyetlerine devam etmektedir.
  image
  Vizyonumuz

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram