Tercüme Bürosu hizmeti ile websayfasının kalitesi

İyi bir Tercüme Bürosundan hizmet almanız halinde internet siteniz tüm dünyaya hitap eder hale gelebilir


İnternet dili genel anlamda İngilizce olarak bilinir ancak bu yanlış bir anlaşmadır. Yapılan araştırmalar İnternette dünya genelinde 40’nın üzerinde dilin yaygın olarak kullanıldığını göstermektedir. İngilizce bu sayının  üçte birini oluşturmaktadır ve bu haliyle en çok başvurulan dildir.
Bu araştırmalarda elde edilen istatistiklere göre sitenizi çevrimiçi kişilere ulaştırıp pazarlama faaliyetlerinizi artırmak için İngilizce dışındaki dillerde de erişilebilir olmalısınız. Bu bakımdan İngilizce dışında diğer dillerde sitenizi çok dilli duruma getirmeniz rasyonel bir davranış olur. 
Küçük boyutta bir işletme dahi olsanız, web sayfanızı birkaç dilde tasarlatmanız bir hayli önemlidir. Yaptığınız işleri dünya çapında ilgililere tanıtmanız için birkaç dil seçeneğinden faydalanmanız daha fazla satışla size kazanç getirebilir. Bu açıdan profesyonel çalışan bir tercüme bürosundan yardım almanız çok faydalıdır. Sitenizin doğru tanıtılması prestij ve marka bilinirliğini artıracak, ürün ve servislerinizden daha fazla pazar haberdar olacaktır. Ürün ve hizmet yelpazenizi olası müşterilerinize kendi dillerinde tanıtarak onlarla daha etkili iletişime geçme şansını yakalayabilirsiniz. Profesyonel bir çeviri firması kültürel farklılıkları ve her pazarın ve ülkenin kendine özgü yapılarını lehinize dönüştürebilir. 
Etkili tercüme hizmeti alarak sitenizi dünya çapında çok daha geniş kitlere ulaştırırsınız. Web sayfanızın çevirisine biraz yatırım yaptığınızda bunun kazanımları hayal ettiğinizin üzerinde olur. Ustalıkla tasarlanmış web sitenizin yine hünerle yerelleştirilmiş tercümesi ile şansınızı katlayacaksınız. Şirketiniz ne iş yaparsa yapsın, ulusal pazarlarda yakaladığı başarıları elde etmeniz için yurtdışı piyasalarında kendinizi anlaşılır kılmanız gerektiğini göz ardı etmemeniz gerekir. Yurtdışında reklamanızı etkin yapabilmek için prestijinizi korumanın en kolay ve masrafsız yolu websayfanızı bir kaç dünya diline tercüme ettirmektir. Bu tercüme hizmetlerini asla şansa bırakamazsınız. İyi bir çeviri bürosu ile profesyonel hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Share

Adım Tercüme Formu

 

GİZLİLİK PRENSİBİ


ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, Tercüme yükümlülüklerini yerine getirirken veya sorumluluklarıyla ilgili olarak MÜŞTERİSİNDEN  almış olduğu tüm bilgi ve belgeleri doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü şahıslara vermeyeceğini ve ifşa etmeyeceğini ve tüm bilgi ve belgeleri ticari sır olarak saklayacağını taahhüt etmektedir. Bu sorumluluğumuz, daha önceden taraflar arasında yapılmış bir sözleşme olsun , olmasın geçerli olacaktır. ADIM TERCÜME HİZMETLERİ  önceden taraflar arasında yapılmış bir Sözleşme olsun veya olmasın sorumluluklarını yerine getirebilmesi için bu tür bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara ibraz etmek zorunda kalması halinde bu eylemde bulunmadan önce mutlaka MÜŞTERİSİNE bu durumu bildirecek ve MÜŞTERİSİNİN onayını almadan asla bu bilgi ve belgeleri üçüncü şahıslara sunmayacaktır. AYRICA  ADIM TERCÜME HİZMETLERİ, tarafından oluşturulacak olan tercüme edilmiş belge arşivi de aynı şekilde gizlilik ilkelerine uygun şekilde korunacak ve ilgisiz kişilerin ulaşamayacağı bir şekilde muhafaza edilecektir. Bu arşiv tekrar eden tercümelerin süratini, kalitesini ve denetlenmesini artırmak amacıyla kullanılacaktır ve başka bir  nedenle asla kullanılmayacaktır. Talep edilmesi halinde müşterinin isteği doğrultusunda tercümesi tamamlanmış ve müşteriye teslim etmiş belge ve bilgiler derhal silinecektir.

Kontak Bilgileri

Instagram